برگزاری جلسه ی کمیته ی دانش آموزی کنگره ی شهدای شهرستان فلاورجان

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- جلسه ی کمیته ی دانش آموزی کنگره شهدای شهرستان فلاورجان در  آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد جلسه ی کمیته دانش آموزی کنگره شهدای شهرستان فلاورجان ، با حضور تعدادی از مسئولین مدیریت آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان ، سازمان بسیج دانش آموزی و نماینده بنیاد شهید شهرستان […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان-

جلسه ی کمیته ی دانش آموزی کنگره شهدای شهرستان فلاورجان در  آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه ی کمیته دانش آموزی کنگره شهدای شهرستان فلاورجان ، با حضور تعدادی از مسئولین مدیریت آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان ، سازمان بسیج دانش آموزی و نماینده بنیاد شهید شهرستان  وستاد کنگره سرداران و یک هزار و ۳۰۰ شهید فلاورجان در سالن امیرکبیر مدیریت آموزش و پرورش  ، برگزار شد.

در این جلسه معاون محترم پرورشی ضمن قدردانی از حضور مدعوین محترم ، در خصوص موضوع و اهداف برگزاری این کنگره ، توضیحاتی ارائه نمود .

در این جلسه در خصوص استفاده از نام شهدا در فضاهای آموزشی و برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری با رویکرد آشنایی و معرفی شهدای شهرستان به ویژه دانش آموزان شهید و زندگینامه ی ایشان همچنین اجرای سرود با موضوع شهدا در مدارس تصمیماتی اتخاذ گردید .

یادآور می شوم  کنگره ملی سرداران و یک هزار و ۳۰۰ شهید شهرستان فلاورجان در اسفندماه ۹۶ در شهرستان فلاورجان برگزار می شود .

 

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع ” نیوز فلاورجان “بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *