برگزاری سومین دوره گزینش طرح صابرین در بنیاد فرهنگی قهدریجان

[ad_1]

سومين دوره گزينش صابرين به همراه تجليل از حاميان اين طرح در بنياد فرهنگي آيت الله خامنه‌ای قهدريجان برگزار شد. با پايان دومين دوره طرح صابرين، مراسمي به منظور معرفي مسئولين جديد طرح صابرين و تجليل از حاميان اين طرح و افتتاح دوره سوم برگزار گرديد. اين برنامه با حضور ۷۰ نفر از صابرين دوره […]

سومين دوره گزينش صابرين به همراه تجليل از حاميان اين طرح در بنياد فرهنگي آيت الله خامنه‌ای قهدريجان برگزار شد.

با پايان دومين دوره طرح صابرين، مراسمي به منظور معرفي مسئولين جديد طرح صابرين و تجليل از حاميان اين طرح و افتتاح دوره سوم برگزار گرديد.

اين برنامه با حضور ۷۰ نفر از صابرين دوره اول و دوم و ۲۰ نفر از افراد گزينش شده دوره جديد به همراه خانواده (جمعاً ۳۰۰ نفر) و جمعي از مسئولين شهرستان از جمله حجت الاسلام محمدي امام جمعه مباركه، حجت الاسلام هاشمي امام جمعه قهدريجان و فرماندهي و مسئول بازرسي سپاه ناحيه فلاورجان برگزار شد.

حجت الاسلام محمدي امام جمعه شهرستان مباركه به عنوان سخنران ويژه اين برنامه حركت بنياد فرهنگي قهدريجان در قالب طرح صابرين را بزرگ‌ترین فعاليت فرهنگي تربيتي شهرستان دانست.

وی خاطر نشان کرد: تربيت نيروي با بصیرت، متعهد، انقلابي و متخصص هدف انقلاب اسلامي بوده كه اين مهم توسط اين طرح و اين مجموعه به خوبي اجرايي شده است.

ايشان همچنين نگاه فرهنگي و هنري، در كنار توجه علمي را از نقاط قوت اين طرح دانست.

حجت الاسلام شاه نظری مسئول محتوايي طرح صابرين، ضمن تشكر از مسئولين، خانواده‌ها و تمامي حاميان اين طرح توجه به شكوفايي و رشد استعدادها در اين سنين را امري ضروري دانست.

وی همچنين رشد استعدادها را فقط در فضايي امن، دوستانه و اسلامي ميسر شمرد كه باعث تربيت نيروهاي متعهد و متخصص خواهد شد.

در اين برنامه كه با پخش نماهنگ‌هایی از فعالیت‌های صابرين در دوره دوم همراه بود، اعضاي پذيرفته شده در دوره اول و دوم صابرين به اجراي برنامه‌های تئاتر، سرود، اجراي نماهنگ ما ایستاده‌ایم و برنامه‌های مختلف ديگر پرداختند.

اين برنامه با تجليل از ۲۳ نفر حامي مادي و معنوي طرح و معرفي ۳۴ نفر از برترین‌های دوره دوم به پايان رسيد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *